داریم میایم
تمامی حقوق برای آبان تصویر محفوظ است

در ادامه ی مجموعه ی از ایده تا اجرا به سراغ فیلمنامه موشن گرافی تولید شده برای سازمان ملی استاندارد ایران در چهل سالگی نقلاب اسلامی میباشد ؛

قسمت اول فیلمنامه موشن گرافیک 96استاندارد در چهل سالگی انقلاب


حالا بیشتر از 93 سال میشه که این نشان با ما همراهه. بهش اعتماد داریم و با دیدنش خاطرمون جمع میشه.
در زندگی امروز ما ایرانیان، نشان استاندارد در عرصه های مختلف تولید و خدمات، پشتیبان کالا و مشاغل ایرانیه و در بهبود کیفیت زندگی ما نقش تاثیرگذاری داشته و داره.
تدوین 32817 عنوان استاندارد ملی برای انواع محصولات و خدمات که 14813 عنوان از اونها یعنی معادل یک سوم استانداردهای ملی، در پنج سال اخیر تجدیدنظر و تدوین شدن از دستاوردهای ماندگار چهل سالگی انقلاب ماست. این در حالیه که تا قبل از انقلاب تنها 2220 عنوان استاندارد در ایران تدوین شده بود.
چنین عملکردی باعث شده که رتبه ایران در سازمان جهانی استاندارد از میان 163 کشور به جایگاه بیست و یکم ارتقا پیدا کنه.
با ما خاطرتان جمع باشد.


قسمت دوم فیلمنامه موشن گرافیک استاندارد در چهل سالگی انقلاب


این نشونه در زندگی امروز ما ﭘﯿﺎم آور ﺗﻮﻟﯿﺪ ﺑﺎ ﮐﯿﻔﯿﺖ، ﺗﺠﺎرت ﺳﺎﻟﻢ و ﻣﺼﺮف مطمئنه.
ﺳﺎزﻣﺎن ملی اﺳﺘﺎﻧﺪارد ایران در ﺗﺪوﯾﻦ اﺳﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎي ﻣﻠﯽ ﺿﻤﻦ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺷـﺮاﯾﻂ ﮐﻠـﯽ و ﻧﯿﺎزﻣﻨﺪي ﻫﺎي ﺧﺎص ﮐﺸﻮر، از آﺧﺮﯾﻦ ﭘﯿﺸﺮﻓﺖ ﻫﺎي ﻋﻠﻤـﯽ، ﻓﻨـﯽ و ﺻـﻨﻌﺘﯽ ﺟﻬـﺎن و اﺳـﺘﺎﻧﺪاردﻫﺎي ﺑـﯿﻦ اﻟﻤﻠﻠﯽ اﺳﺘﻔﺎده ﻣﯽکنه تا حامی حقوق ما مصرف کنندگان و حافظ سلامت و ایمنی عمومی جامعه باشه.
حالا در چهل سالگی انقلاب، 22400 مدیر کنترل کیفیتِ واحدهای تولیدی، تایید صلاحیت شدن و28177 پروانه کاربرد علامت استاندارد برای تولید محصولات مختلف صادر شده است.
با ما خاطرتان جمع باشد.

فیلمنامه موشن گرافی
فیلمنامه موشن گرافیک


قسمت سوم فیلمنامه موشن گرافی استاندارد در چهل سالگی انقلاب


استاندارد، تولید محصول با ﮐﯿﻔﯿﺖ ﺑﺎﻻﺗﺮ و ﻫﺰﯾﻨﻪ ﮐﻤﺘﺮ رو ممکن میکنه و برای ما مصرف کنندگان، انتخاب و خریداری آگاهانه تجهیزات و خدمات رو امکانپذیر میسازه.
سازمان ملی استاندارد ایران با بیش از 90 سال فعالیت و بیش از 50 سال عضویت در سازمان بین المللی استاندارد، حالا با شتاب بیشتری نسبت به قبل در جهت اهداف استانداردسازی در کشور گام بر می داره.
کشور ما تا پیش از انقلاب اسلامی حتی یک استاندارد بین المللی هم نداشت اما از پیروزی انقلاب تا سال 1392 هجده استاندارد بین المللی تدوین کرد و حالا در چهل سالگی انقلاب موفق به تدوین 28 استاندارد بین المللی با محوریت جمهوری اسلامی ایران در حوزه های فولاد، انرژی، نانو، مواد غذایی و بهداشتی/آرایشی شده است.
با ما خاطرتان جمع باشد.


قسمت چهارم متن موشن گرافیک استاندارد در چهل سالگی انقلاب


استاندارد نه تنها ضامن سلامتی، بهداشت و ایمنی جامعه است بلکه کلید ورود به بازارهای جهانی هم هست چون زبان علمی و فنی مشترک در میان جوامع مختلفه.
در حال حاضر 58 پروژه تدوین استاندارد بین المللی در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، آرایشی، مکانیک، نانو، برق و نساجی به رهبری ایران انجام شده و موافقت نامه پذیرش گواهی نامه های اندازه گیری و کالیبراسیون استاندارد ایران در بیش از 100 کشور جهان امضا شده است.
افزون بر این، گواهیهای سیستم مدیریت کیفیت ایران در 82 کشور جهان از اعتبار برخورداره و هم اکنون مسئولیت دبیرخانه 7 کمیته فنی بین المللی استانداردسازی هم به عهده کشور ماست.
اینها همه و همه نشان از این واقعیت داره که ایران ما در آستانه پنجمین دهة انقلاب اسلامی، بیشتر از همیشه به عنوان عنصری تاثیرگذار در منطقه و جهان شناخته میشه.
با ما خاطرتان جمع باشد.

فیلمنامه موشن گرافی استاندارد در چهل سالگی انقلاب اسلامی
فیلمنامه موشن گرافیک استاندارد


قسمت پنجم فیلمنامه موشن گرافیک استاندارد در چهل سالگی انقلاب


معمولا همه ما استاندارد رو با یه علامت آشنا بر روی کالاها و محصولاتی که می خریم می شناسیم. امروزه اما استانداردسازی تنها به کالاها محدود نمیشه بلکه فرایندها، روشهای اجرایی و خدمات انسانی رو هم در بر می گیره. به عنوان مثال برای محصولات خوراکی در طرح «از مزرعه تا سفره»، تنها محصول نهایی نیست که مورد توجهه بلکه بر روی تمام فرایند تولید کالای خوراکی نظارت صورت می گیره و استانداردسازی در کل زنجیره تولید به اجرا درمیاد.
تامین امنیت غذایی، تدوین استانداردهای غذای حلال، استانداردسازی سلامت فرآورده های غذایی از قبیل کاهش میزان نمک، شکر و اسیدهای چرب در انواع غذاها، تدوین دستورالعمل حد مجاز آلاینده ها در محصولات کشاورزی و نیز دستورالعمل اجرایی محصولات کشاورزی ارگانیک از جمله فعالیتهای سازمان ملی استاندارد ایران در سالهای اخیر برای رسوندن غذای سالم و با کیفیت به سفره های ما بوده است.
با ما خاطرتان جمع باشد.

البته قابل ذکر است که تنها یک قسمت از این موشن گرافیک ها به مرحله ی تولید رسیده است ؛

Share:

Leave a پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1
روابط عمومی آبان تصویر در خدمت شماست !
چه کمکی ازم ساخته ست ؟
Powered by